حس مادری در حیوانات
سه‌شنبه ٢٧ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ٢:٠٧ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )


فیل‌های زامبزی،‌ آفریقا


برچسب‌ها:

یک اتاق کار جالب و قابل حمل
سه‌شنبه ٢٧ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ٢:٠٤ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

 این اتاق کار قابل حمل بوده و همچنین در صورت قفل کردن هیچ راه نفوذی به داخل آن وجود نخواهد داشت.


برچسب‌ها:

چراغ مطالعه هایی با طراحی زیبا
سه‌شنبه ٢٧ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ٢:٠۱ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )


برچسب‌ها:

شعری از یکی از دوستام که از احمد شاملو نوشته
پنجشنبه ٢٢ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱٢:٠٥ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

بهش قول داده بودم شعرشو بذارم به قولم عمل کردم امیدوارم خوشش بیاد

نویسنده این شعر شاملو:آزاد

اشک رازیست                                         
لبخند رازیست
عشق رازیست

اشک آن شب لبخند عشقم بود

قصه نیستم که بگویی
نغمه نیستم که بخوانی
صدا نیستم که بشنوی
یا چیزی چنان که ببینی
یا چیزی چنان که بدانی

من درد مشترکم مرا فریاد کن

درخت با جنگل سخن می‌گوید
علف با صحرا
ستاره با کهکشان
و من با تو سخن می‌گویم

نامت را به من بگو
و دستت را به من بده
حرفت را به من بگو
و قلبت را به من ب


برچسب‌ها:

فستیوال سالانه رژه اتومبیل در هوستون آمریکا
سه‌شنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ٧:٥٧ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

رژه اتومبیل یکی از رویدادهای سالانه است که در هوستون آمریکا برگزار می شود. این رویداد که چند سالیست بصورت جشنواره بین المللی مطرح شده در نوع خود اولین و بزرگترین رژه اتومبیل های جور واجور در جهان است. در این جشنواره انواع و اقسام وسایل نقلیه موتوری اعم از اتومبیل حتی دوچرخه و موتور سیکلت با تزئینات متفاوت و البته عجیب و غریبی را می توان مشاهده کرد.


برچسب‌ها:

اتوبوسی مجلل که کمتر از هتل 5 ستاره نیست
سه‌شنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ٧:۳۸ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

به ادامه مطلب بروید


برچسب‌ها:

از این اونور چه خبر؟
سه‌شنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ٧:۳٥ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

 

باند فرودگاهی جالب و کم نظیر

باند فرودگاهی در پرتغال با طول 2781 متر وجود دارد که 1000 متر از آن بر روی 180 ستون ساخته شده است. هر کدام از این ستونها 50 متر بلندی دارند که تقریبا برابر با یک ساختمان 17 طبقه میباشد.
جالب اینجاست که این باند برای هواپیماهای غول پیکر بوئینگ 747 ساخته شده است. به وسعت سطح زیرین باند فرودگاه و تعداد خودرو های پارک شده در آنجا توجه کنید ...

برچسب‌ها:

 
سه‌شنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ٢:٤٠ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )
ساخت مجسمه شنی با موضوع پایان بن لادن از سوی یک هنرمند هندی در ساحل شهر بندری پوری
 


برچسب‌ها:

عکس های جالب از نقاشی بر روی گربه ها
سه‌شنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ٢:٢۸ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

 

برخی از این نقاشی ها تا نرخ 15000 دلار هزینه دارد و باید با توجه به رشد موی گربه هر 3 ماه یکبار تجدید شود


برچسب‌ها:

عکس هایی رویایی از بهترین و زیباترین سواحل آسیا
سه‌شنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ٢:٠۳ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )


یکی از بهترین و مناسب ترین مکان های تفریحی برای گذراندن ساعاتی دلپذیر و مفرح مناطق ساحلی هستند. پس اگر دوست دارید تا تور کوچکی را به برخی از برترین سواحل آسیا داشته باشید در ادامه این مطلب با همراه شوید.

تصاویری از بهترین سواحل آسیا


برچسب‌ها:

غارنشینی در قرن 21
سه‌شنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ٢:٠٢ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

هزاران سال است غارنشینی در جهان، جای خود را به شهر نشینی و بعد هم آپارتمان نشینی و آسمان خراش نشینی داده، ولی هنوز در قلب یکی از تاریخی ترین روستاهای کشور، مردم به روشی زندگی می کنند که باستان شناسان فرانسوی می گویند 12 هزار سال در این منطقه قدمت دارد.


برچسب‌ها:

پارک کوکنهوف هلند ،زیباترین پارک مصنوعی ساخت دست بشر
سه‌شنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱:٥٧ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

ین پارک به عنوان زیباترین پارک مصنوعی ساخت بشر که توانسته به عنوان یکی از پربازدیدترین مکانهای گردشگری دنیا در سالهای اخیر نیز باشد، معرفی شده.


سازمان جهانی توریسم اخیرا فهرستی از زیباترین مکانهای ساخت بشر که عامل موثری در جذب گردشگر داشته، معرفی کرده است. در صدر این لیست "پارک کوکنهوف" هلند قرار دارد.

به گزارش دادنا و به نقل از خبرگزاری سی.ان.ان، این پارک به عنوان زیباترین پارک مصنوعی ساخت بشر که توانسته به عنوان یکی از پربازدیدترین مکانهای گردشگری دنیا در سالهای اخیر نیز باشد، معرفی شد.
برچسب‌ها:

خطرناکترین مشاغل جهان
پنجشنبه ۱٥ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ٢:٠٩ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )


شما چقدر عاشق شغلتان هستید؟

آنقدر که حاضرید به خاطر آن فشار کاری و استرس و خطرات آن را تحمل کنید؟


بعضی از مشاغل هر روز باعث مشکلاتی برای صاحبانشان می‌شوند و یا حتی به آنها صدمه می‌زنند، ولی صاحبان این نوع مشاغل دوباره مجبورند فردا صبح در محل کار خود حاضر باشند. خیلی‌ها این واقعیت را درباره شغل‏شان می‌دانند ولی حاضر نیستند حرفه ‌شان را عوض کنند. چون فکر می‌کنند توانایی یاد گرفتن مهارت جدید را ندارند و یا اینکه دوباره از صفر شروع کردن برایشان دشوار است. اما همیشه در میان شغل‌ها، مشاغلی هستند که علاوه بر سختی، خطراتی را هم با خود به همراه دارند و بیش از سایر مشاغل باعث آسیب‌های جسمی یا روحی می‌شوند. بر اساس آخرین طبقه بندیهای کارشناسان مشاغلی را که از نظر جسمی، بیش از شغل‌های دیگر موجب آسیب هایی می‌شوند را به عنوان شغل های خطرناک نامگذاری کرده اند که این مشاغل را می توان به ترتیب زیر نام برد.


برچسب‌ها:

آیا واقعاً حقوق زن ها پایمال شده است!؟
چهارشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱:۳۸ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

 

از بچگی همه ما این را شنیده ایم که حقوق زنها پایمال میشود.آیا واقعاً حقوق زن ها پایمال شده است ؟
از کودکی شروع میکنیم :


برچسب‌ها:

تاثیر عجیب رنگها در زندگی
چهارشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱:۳۸ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

 

99go2gfly1tb7eix0pmg.jpg

برای لاغر شدن ، از بشقاب و رومیزی آبی رنگ استفاده کنید. رنگ آبی اشتها را کم می‌کند .

 و . . .


برچسب‌ها:

هارد دیسک تقلبی چینی
چهارشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱:۳۸ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )


برچسب‌ها:

معجزه وحشتناک دستمال‌های مرطوب کننده پوست !
چهارشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱:۳۸ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )


برچسب‌ها:

هشدار عابر بانکی
چهارشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱:۳۸ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )


مراقب دزدان حرفه ای و کمین نشسته ی عابربانک ها باشید !


از سوی یکی از ایمیل های رسیده نقل شده که : پنجشنبه گذشته به یکی از دستگاههای عابر بانک مراجعه کردم. بعد از گذاشتن کارت و وارد کردن رمز مبلغ برداشتی 2.000.000 ریال را وارد و دریافت رسید را هم زدم که بعد از چند لحظه کارت خارج شد و روی مانیتور نوشت درخواست شما قابل اجرا نیست!

البته قبلا هم اون دستگاه سابقه این چنینی داشت. کارت را برداشتم و رفتم. امروز جمعه مجددا به همان دستگاه ای تی ام مراجعه کردم و داستان روز قبل تکرار شد اینبار با انگشت دریچه خروج اسکناس را چک میکردم که باز شد و مبلغ درخواستی آنجا بود که بلافاصله رسید هم بیرون آمد ولی با دیدن موجودی تازه متوجه شدم که چه کلاهی به سرم رفته است.

ظاهرا فرد یا افرادی به درب خروج پول از دستگاه چسب مالیده بودند و آن دریچه بعد از شمارش پول باز نمیشد و بهمین دلیل دستگاه بعد از خروج پول از محل نگهداری آن دیگر قادر به برگرداندن آن به محفظه نبوده و از طرفی هم شاید در سیستمش تعریف نشده که در چنین مواقعی چکار کند که فقط میتواند بنویسد درخواست شما قابل اجرا نیست و مسلما بعد از رفتن شخص دزد حرفه ای از راه رسیده و براحتی با باز کردن دریچه اسکناسها را بر میدارد تا طعمه بعدی از راه برسد


برچسب‌ها:

London Eye یا چرخ هزاره ،بلندترین چرخ و فلک اروپا با ارتفاع ۱۳۵ متر میباشد
چهارشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱:۳۸ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )


"London Eye" یا چرخ هزاره بلندترین چرخ و فلک اروپا با ارتفاع ۱۳۵ متر است که به عنوان یکی از جاذبه‌های توریستی لندن محسوب می‌گردد و به عنوان "بلندترین و بزرگترین چرخ و فلک جهان" لقب داده شده است. این چرخ و فلک در ساحل جنوبی رودخانه تایمز و روبروی ساختمان پارلمان بریتانیا واقع شده‌ است که با سرمایه‌گذاری "بریتیش ایرویز" یا سازمان "هواپیمایی بریتانیا" به مناسبت آغاز "هزاره سوم میلادی" با صرف هفتاد میلیون پوند احداث شده و از سال ۲۰۰۰ در معرض استفاده قرار گرفت. چشم لندن از زمان افتتاح تا ماه مه سال ۲۰۰۶ به عنوان بلندترین چرخ و فلک جهان شناخته می‌شد عنوانی که در همان سال به چرخ و فلک ستاره نانچنگ رسید.


برچسب‌ها:

عکس هایی کمیاب و زیبا از شهرهای مختلف کشورمان ، ایران
چهارشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱:۳۸ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

کشور عزیزمان ایران کشوری در جنوب غربی آسیا در منطقهٔ خاورمیانه با ۱٬۶۴۸٬۱۹۵ کیلومترمربع وسعت و بر پایهٔ آخرین آمار سرشماری سازمان ثبت احوال کشور در سال 1390 جمعیت ایران با احتساب مهاجرت ها بیش از 75 میلیون نفر است و پایتخت، بزرگ*ترین شهر و مرکز فرهنگی، صنعتی و سیاسی این کشور تهران است.

پیشینهٔ آن را در اسطوره*های کهن ‏ایرانی به آغاز تاریخ می*رسانند ولی آغاز تاریخ سیاسی آن از آغاز شاهنشاهی مادها است.‏ ایران در شرق با افغانستان و پاکستان؛ در شمال شرقی با ترکمنستان، در بخش میانی شمال با دریای خزر، در شمال غربی با ‏جمهوری آذربایجان و ارمنستان؛ در غرب با ترکیه و عراق؛ و در جنوب با آبهای خلیج فارس و دریای عمان همسایه* است.‏‎

بیش از نیمی از ایران ‏کویری و نیمه کویری است. حدود یک سوم ایران نیز کوهستانی است و بخش کوچکی از ایران، شامل جلگهٔ جنوب دریای خزر و جلگهٔ ‏خوزستان نیز از جلگه*های حاصلخیز تشکیل شده *است.‏ در سال ۱۳۱۶ ه. خ. ایران را به ده استان و در سال ۱۳۸۳ به سی استان تقسیم کرده*اند.‏ استان*های ایران عبارت از:‏ آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان ‏رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهکیلویه و ‏بویراحمد، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد می باشند.

ایران امروزه از قومیت*های زیادی از جمله: مازندرانی، گیلک، لر، آذری، کرد، بلوچ، ترکمن، عرب و تالشی تشکیل شده *است. در ایران ‏در حدود ۲۰ زبان و ۱۱۰ گویش زبانی رواج دارد و بزرگ*ترین گروه های زبانی ایران را به ترتیب فارسی، ترکی آذربایجانی، کردی، گیلکی ‏و مازندرانی، بلوچی، تالشی و لری، عربی، ترکمنی، ارمنی، آشوری و غیره تشکیل می*دهند. زبان رسمی ایرانیان فارسی است.

اما از تمام گفتنی های ایران که در این مختصر نمی گنجد بگذریم، زیبایی های کشور عزیزمان ایران بر هیچ کسی پوشیده نیست. ایران از لحاظ آب و هوایی یکی از منحصر به فردترین کشورهاست. اختلاف دمای هوا در زمستان میان گرمترین و سردترین نقطه گاهی به بیش از ۵۰ درجه سانتی گراد می*رسد. با وجود این شرایط در هر گوشه ای از ایران مناطق زیبایی وجود دارد که هر کدام در نوع خود دیدنی و قابل توصیف است. در این ایمیل تصاویر گوشه ای از زیبایی ها و جاذبه های ایران را برای شما دوستان پرشین استار در نظر گرفته ایم که امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.


برچسب‌ها:

اگر می خواهید بهتر زندگی کنید 30 قانون طلایی رو حتما بخوانید . . .
چهارشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱:۳۸ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )
 1. برای زندگی خود قوانینی در نظر بگیرید و سعی کنید از آنها سرپیچی نکنید
. 2. از "خود"، "افرادی که در زندگی شما نقش دارند" و "محیط اطرافتان" شناخت کافی به دست آورید.
3. به خاطر داشته باشید عملکردهای شماست که داستان زندگی تان را می نویسد.
4. ...برچسب‌ها:

پنج داستان کوتاه و جذاب، خواندنی و آموزنده
چهارشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱:۳۸ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

خیلی وقت بود براتون داستان نگذاشته بودم شرمنده و مرسی از طاقتی که آوردید واعتراضی نکردید حالا می خواهم اینکارو بکنم امیدوارم که خوشتون بیاد و پند بگیرید

مردی در کنار رودخانه‌ای ایستاده بود.

ناگهان صدای فریادی را ‌شنید و متوجه ‌شد که کسی در حال غرق شدن است.

فوراً به آب ‌پرید و او را نجات ‌داد...

اما پیش از آن که نفسی تازه کند فریادهای دیگری را شنید و باز به آب ‌پرید و دو نفر دیگر را نجات ‌داد!

اما پیش از این که حالش جا بیاید صدای چهار نفر دیگر را که کمک می‌خواستند ‌شنید ...!

او تمام روز را صرف نجات افرادی ‌کرد که در چنگال امواج خروشان گرفتار شده بودند ، غافل از این که چند قدمی بالاتر دیوانه‌ای مردم را یکی یکی به رودخانه می‌انداخت...!


برچسب‌ها:

عکس های فیلم فصل کرگدن ها
چهارشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱:۳۸ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )


بازی بهروز وثوقی آرش و مونیکا بلوچی در فیلم جدید بهمن قبادی
بهروز وثوقی بازیگر سینمای پیش از انقلاب، در فیلم جدید بهمن قبادی که در حال فیلمبرداری است، بازی می کند. "آخرین شعر کرگدن" آخرین فیلم بهمن قبادی کارگردان مطرح سینمای ایران در ترکیه در حال فیلمبرداری است. در این فیلم به غیر از بهروز وثوقی بازیگر سرشناس سینمای پیش از انقلاب، آرش لباف و داریوش اقبالی دو خواننده ایرانی، مونیکا بلوچی بازیگر سرشناس ایتالیایی و برن سات بازیگر برجسته و جنجالی ترکیه حضور دارند.

این فیلم که به زبان فارسی ساخته می شود و معلمی برای بهتر صحبت کردن "مونیکا بلوچی" به زبان فارسی، به استخدام گروه سازنده ی این فیلم درآمده است. وثوقی و بلوچی در این فیلم زن و شوهر هستند و آرش فرزند آن هاست. فیلم درباره ماجراهی زندگی یک شاعر است و به صورت بداهه سازی ساخته می شود. تورج اصلانی پس از " کسی از گربه های ایرانی خبر نداره" در دومین همکاری با قبادی فیلمبرداری این کار را بر عهده دارد.برچسب‌ها:

جالب و عجیب ترین ازدواج ها!!
چهارشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱:۳۸ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

طولانی‌ترین زندگی مشترک
یک پیرمرد و پیرزن آمریکایی 84 سال با هم زندگی مشترک داشتند و به همین دلیل رکوردی را در کتاب گینس به ثبت رساندند. هربرت فیشر در سال 1924 با زلمیرا ازدواج کرد و تا سال 2008 میلادی که این رکورد را در گینس به ثبت رساندند، 84 سال از زندگی مشترکشان می‌گذشت. هربرت متولد سال 1905 و زلمیرا متولد سال 1907 است.

همسران همکار!
خیلی‌ها دوست دارند با یکی از همکارانشان ازدواج کنند البته در این میان خیلی‌های دیگر هستند که از این که با همسرشان همکار باشند، متنفرند! به هرحال رکورد بالاترین تعداد همسران همکار متعلق به یک شرکت در آرژانتین است. در این شرکت 38 زوج همسر و همکار هستند!

سن ازدواج چقدر بالا رفته؟
فکر می‌کنید ازدواج در چند سالگی دیگر دیر شده است؟ 35؟ 45؟ 50؟ اشتباه می‌کنید! یک زوج فرانسوی در سن‌های 96 و 94 سالگی برای ازدواج پیمان بستند. این زوج که "فرانکویس فرناندز" و "مادلین فراسینیو" نام داشتند، در اول فوریه سال 2002 ازدواج کردند.

پیرترین مردی که همسرش را طلاق داد که بود؟
همیشه و در هر سنی باید از زندگی مشترک مواظبت کرد که مشکلی پیش نیاید و کار به طلاق نکشد! هری بیدول که در انگلستان زندگی می‌کرد در سن 101 سالگی همسر 65 ساله‌اش را طلاق داد!

کمترین فاصله سنی همسران!
این یعنی ازدواج با تفاهم بسیار زیاد؟! یک زوج آمریکایی هم رکورد کمترین فاصله سنی را به ثبت رساندند این زوج 2 دقیقه فاصله سنی دارند. آلن و الیزابت در سال 2000 ازدواج کردند..

برچسب‌ها:

بلندترین دختر نوجوان جهان
چهارشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱:۳۸ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

Malee Duangdee دختر 19 ساله ای که در تایلند زندگی میکند رکورد دار بلند قد ترین دختر نوجوان جهان شد

بلندی قد او 2 متر و 8 سانتیمتر میباشد

برچسب‌ها:

 
سه‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۸:٥٩ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )


بازی دو کودک دوقلوی کوبایی با یک اسب در حال زایمان در مزرعه ای در نزدیکی هاوانا


بازی با اسببرچسب‌ها:

 
سه‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۸:٥۸ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )


بیرون آمدن پای همسر امیر قطر از کفش در جریان استقبال رسمی از آنها در مادرید و از سوی پادشاه اسپانیا


همسر امیر قطربرچسب‌ها:

جدیدترین لیست شادترین مردم جهان؟
یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ٢:٤۱ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

هر ساله آماری از سوی موسسه های آمارگیری و سازمان جهانی بهداشت درباره میزان شادی و افسردگی در کشورهای جهان بر اساس فاکتورهایی مانند میزان مشارکت مردم در فعالیت های ورزشی و آمار شیوع افسردگی و همچنین میزان اشتیاق برای فعالیتهای شغلی و کارهای داوطلبانه اعلام می شود و بر اساس میزان این فاکتورها، نمره ای بین یک تا ده به کشورهای دنیا اختصاص می گیرد.
به تازگی از سوی موسسه گالوپ (بزرگترین موسسه آمارگیری دنیا) آماری درباره میزان شادی و افسردگی در کشورهای مختلف دنیا ارائه شده است که بر اساس این آمار، مردم کشور دانمارک با بدست آوردن نمره ۷۲ شادترین و سرزنده ترین مردم جهان شناخته شدند.
کشورهای کانادا و سوئد با بدست آوردن نمره ۶۹ مشترکا دومین رتبه را کسب کرده اند. رتبه سوم از آن مردم استرالیا است و مردم فنلاند و ونزوئلا به ترتیب در این لیست مقام چهارم و پنجم را به دست آوردند.
در بین کشورهای منطقه، امارات متحده عربی در رتبه شانزدهم و قطر در رتبه هجدهم کشورهای شاد دنیا قرار دارند.
افسرده ترین کشورهای دنیا نیز کشور آفریقایی چاد در رتبه اول قرار دارد و در انتهای جدول کشورهای شاد قرار گفته است و بعد از چاد، کشورهای آفریقای مرکزی، هائیتی، بورکینافاسو و کامبوج قرار دارند. گفتنی است در این لیست نامی از ایران و برخی از کشورهای دیگر قزاقستان، سوریه و سودان برده نشده است و علت آن به گفته موسسه گالوپ، نبود آمار مشخص از این کشورها ذکر شده است.


برچسب‌ها:

یک خانه با طراحی جالب و امنیت بالا
یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ٢:٤۱ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )
این خانه طوری طراحی شده است که در صورت احساس خطر یا فشار دادن یک دکمه به یک قلعه تبدیل می شود و همچنین دارای استخر و وسایل تفریحی نیز می باشد.
برچسب‌ها:

آرامگاه خواهر کوروش کبیر! + عکس
شنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱٢:٢٥ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

 


برچسب‌ها:

عکس های متحرک شگفت انگیز !!
جمعه ٩ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱٠:٤٥ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )


برچسب‌ها:

ترین های جهان...
جمعه ٩ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱٠:٤۱ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )
بزرگترین کلکسیون اسباب بازی جهان راجری گرین (Jerry Greeneآمریکایی در۵۰ سال با بیش از۳۵۰۰۰ هزار اسباب بازی های گوناگون و قطارهای بازی گردآوری کرد.
اسباب بازی های کمیاب و دست ساز از اروپا و امریکا که بیشتر در سال های ۱۸۵۰ تا ۱۹۴۰ تولید شده اند،در این کلکسیون ویژه وجود دارند.
)نمایی از کلکسیون جرنی

جری گرین این کلکسیون را در ۵ اتاق از زیر زمین خانه خود در فیلادلفیا نگهداری می کند.نام این کلکسیون جرنی ( Jerni Collection ) می باشد که از نام خود یعنی جری و نام همسرش نینا گرفته شده است.
هم اکنون این کلکسیون برای فروش در خانه حراج ( Sotheby’s ) در نیویورک گذاشته شده است.

برچسب‌ها:

 
جمعه ٩ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۸:٢٥ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )


ساخت یک لوگوی متشکل از 180 هزار قطعه از نحوه آرایش کلیسای وست مینستر لندن در مراسم عقد پرنس ویلیام نوه ملکه بریتانیا با کیت میدلتون


?????? ??? ??????برچسب‌ها:

 
جمعه ٩ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۸:٢٥ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )


استفاده از انسان به عنوان گلوله توپ در جریان یک نمایش مهیج در کنت بریتانیا. متاسفانه فردی که تصویرش دیده می شود به دلیل عدم رعایت استانداردهای لازم در جریان این نمایش کشته شد


?? ????? ????برچسب‌ها:

 
جمعه ٩ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۸:٢۳ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )


دروی گل لاله در مزرعه ای در آلمان


?? ????برچسب‌ها:

تبلیغات های جالب و خلاقانه
پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ٢:٠۱ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

سازمان جهانی قلب
چشمانتان را به روی چهره واقعی چربی بگشایید:


برچسب‌ها:

زیبایی های بینظیر طلوع و غروب خورشید
پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱:۳٤ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )


برچسب‌ها:

هنر نمایی با پوست تخم مرغ
پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ۱:۱٢ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )


برچسب‌ها:

بازیگر محبوبم(عکس هایی جدید و زیبا از "سمیرا حسینی)
دوشنبه ٥ اردیبهشت ۱۳٩٠ ساعت ٥:٠٩ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد ن | ( نظرات )

rc58dj6v0j1bfxkqvtjg.jpg


برچسب‌ها:

 
نویسندگان
لینک دوستان
آرشیو مطالب
دیگر موارد
http://member.20dollars2surf.com/login.php
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
شماره تلفن
مبلغ به تومان

فال حافظ

فال انبیاء
بازی آنلاین تک تیرانداز
کد بازی آنلاین
بازی آنلاین فرودگاه
کد بازی آنلاین
بازی آنلاین تک تیرانداز 2
کد بازی آنلاین
بازی آنلاین پرندگان خشمگین
کد بازی آنلاین
بازی آنلاین شاهزاده ایرانی
کد بازی آنلاین


داغ کن - کلوب دات کام

در كل اينترنت
در اين سايت
میان صفحات فارسی

گردنبند تخت جمشید اصل و اورجینال با ضمانت تعویض گردنبد کوروش اصل نوع اورجینال با گارانتی تعویض گردنبند فروهر اصل درجه یک با گارانتی تعویض پد رفع ترک پا جادویی به همراه کرم مخصوص رفع ترک پا هویه لحیم کاری سیار و همراه بدون نیاز به برق پکیج طلایی ویژه هدیه عید و کادو روز دوست داشتن ست کیف پول خودکار جاکلیدی مردانه شیک مارک Leather قطار خورشیدی اصل بهترین اسباب بازی فکری ست مسافرتی کادویی 13 کاره، ماشین حساب و خودکار کادوی روز مرد بهترین هدیه برای آقایان و پسرها عینک کاررا اصل ایتالیا uv 400 عینک روز اروپا عینک ریبن ویفری قرمز uv 400 اصل ایتالیا عینک ریبن کت اصل uv400 اصل ایتالیا عینک ray ban فریم نقره ای اصل با حک made in italy روی دسته ساعت دیواری سرآشپز فانتزی و شیک ساعت دیواری فنجان جدیدترین ساعت دیواری دکوری عینک شیشه سفید ریبن مدل ویفری اصل ایتالیا روش های کوچک کردن شکم بوسیله ورزش لاغری شکم مجموعه داستان های صوتی بیش از 1000 دقیقه قصه کودکانه آموزش ساخت جعبه کادویی و الگوی جعبه کادویی سریع و آسان مکعب روبیک شوکر بهترین وسیله شوخی آموزش بدن سازی اصولی آموزش حرکات بدنسازی در خانه آموزش ماساژ سر بهترین روش درمان سر درد عینک Gucci اصل ایتالیا پلاریزه و UV400 مدل جدید عینک chanel اصل پلاریزه با  made in italy روی دسته عینک پلیس اصل ایتالیا پلاریزه با UV400 گردگیر دستی neco duster جدیدترین وسیله گردگیری گوشواره CHANEL اصل اورجینال لیوان حرارتی اصل بهترین هدیه برای دوست بادکنک شوخی جدید بهترین وسیله سرگرمی گردنبند خلیج فارس اصل اورجینال دستگاه دوخت کیسه فریزر و کیسه نایلونی گردنبند تیم تراکتور سازی اورجینال گردنبند تیم پرسپولیس تهران اورجینال آموزش کوچک کردن شکم پس از زایمان بصورت تصویری و کامل آهنگ های تولد جدید مخصوص جشن تولد کودکان آموزش کامل مداحی بصورت تصویری اصولی و پایه ای آموزش بافتنی سریع و آسان قابل انجام توسط همه آموزش ساخت کارت پستال شیک و جدید مدل های 2012 آموزش کار با بابلیس بصورت تصویری آموزش بافتن دستبند شیک و مد روز بصورت تصویری ژورنال لباس مجلسی 2012 با ژورنال کیف کفش و زیورآلات آموزش درمان کمردرد با ورزش به صورت تصویری بهترین روش درمان درد شانه، کتف، گردن آموزش شیرینی پزی کیک پزی و پخت نان شیرینی به زبان فارسی درمان دندان درد شامل ژل فوری + DVD تصویری آموزش مراقبت از دندانها لامپ LED جادویی هوشمند دستگاه کباب زن خانگی اصل + سی دی آموزشی + DVD میوه آرایی آموزش speaking آیلتس همراه با فیلم های آزمون مصاحبه شفاهی آیلتس ماساژور USB همه کاره ماساژور همه نقاط بدن پنکه LED هوشمند با قابلیت برنامه ریزی و نوشتن متن دلخواه بالش طبی مسافرتی کم حجم مخصوص منزل و مسافرت چراغ قوه police اصل مدل BCT-8400 با کیف و جعبه گردنبند آدیداس اصل از استیل درجه یک آموزش کامل تاتو جدید از مبتدی تا پیشرفته سریع و آسان جاکفشی جادویی شوزآندر اصل +  وکیوم بگ اورجینال هدیه روز زن بهترین هدیه برای خانم ها هدیه روز زن بهترین هدیه برای خانم ها آموزش آرایش چشم جدید از مبتدی تا حرفه ای 2012 عینک شنا اصل بهترین محافظ چشم در آب آموزش رنگ و مش مو با فویل سریع و آسان آموزش ماساژ سریع و آسان برای همه آموزش ماساژ سر بهترین روش درمان سر درد پکیج درمان چاقی بوسیله قرص چای سبز و ورزش های لاغری حشره کش برقی اورجینال 2 کاره آسان خواب آموزش کامل کوتاه کردن مو پیتاژ مو و مدل های مو جدید اروپا کلاه شنا و عینک شنا اصل در یک ست شنا 2012 کلاه شنا ضد آب اصل دارای کیف مخصوص خودکار نامرئی 5 کاره جادویی جدیدترین مجیک خودکار بهترین هدیه برای روز معلم ست خودکار و ماشین حساب کاملترین آموزش فوتسال در دو مرحله نرم افزاری و عملی آموزش ساخت مجسمه با خمیر بازی آموزش فیزیوتراپی در آب آموزش آرایشگری و اصلاح مردانه ورزش ها و نرمش های افزایش قد آهنگ های شاد مخصوص کودکان و جشن تولد به زبان فارسی و انگلیسی خودکار شوکر دوکاره اصل آموزش میوه آرایی مخصوص سفره هفت سین خنچه عقد و سفره آرایی آموزش کامل مراقبت از دهان و دندان مناسب برای همه سنین ماژیک شوکر اصل جدیدترین وسیله شوخی آموزش نقاشی روی صورت با بسته کامل رنگ صورت و فرچه آموزش بافت مو به روش های جدید آدامس شوکر جدید وسیله جالب شوخی آموزش کاشت ناخن سریع و آسان از مبتدی تا حرفه ای مکعب روبیک شوکر بهترین وسیله شوخی آموزش درمان درد زانو با ورزش های مخصوص زانو آموزش ورزش دوران بارداری و یوگا در بارداری بصورت تصویری آموزش یوگای صورت موثر در جوانی و رفع چین و چروک صورت آموزش ایروبیک سریع و آسان درمان زردی دندان با سفید کننده دندان اصل ساعت دیواری فنجان جدیدترین ساعت دیواری دکوری ساعت دیواری سرآشپز فانتزی و شیک کلاه یاهو در 2 طرح جدیدترین کلاه نقاب دار دنیا کلاه گوگل پرطرفدارترین کلاه نقاب دار دنیا آدامس آب پاش وسیله جالب برای شوخی گردنبند خدا از جنس اورجینال ویژه هدیه گردنبند علی از جنس اصل درجه یک جاکلیدی عشق  2 عدد جاکلیدی زینتی مخصوص هدیه کادوی روز مرد بهترین هدیه برای آقایان و پسرها کادوی روز پدر بهترین هدیه برای مردها جاکفشی جادویی شوزآندر اصل مدادتراش جادویی شامل تراش و جا قلمی دکوری هدیه روز مادر مجموعه بهترین هدیه برای مادر هدیه روز مادر مجموعه بهترین هدیه برای مادر هدیه روز مادر مجموعه بهترین هدیه برای مادر تخم جادویی دایناسور جالب ترین وسیله سرگرمی خودکار شوکر 3 کاره جدید دارای چراغ قوه بسیار قوی ست مانیکور ناخن و اصلاح ابرو شیک مخصوص هدیه لامپ فانوس LED بهترین وسیله برای مسافرت جاده و منزل تب سنج دیجیتالی بهترین دماسنج دیجیتال بدن کیف خرید جادویی مارک walmart مخصوص خرید و مسافرت خودکار نامریی اصل نقره ای رنگ با جعبه شیک اسباب بازی 6 کاره خورشیدی اورجینال بدون نیاز به باتری و برق شمع عشق بهترین هدیه برای یک دوست گردنبند Gucci اصل و اورجینال با بهترین کیفیت گوشواره اسپرت مدل جدید از کمپانی rainbow رنگین کمان شمع موزیکال اصل بهترین شمع برای مراسم ها و جشن ها آبمیوه گیری مسافرتی مخصوص پرتقال لیمو و مرکبات برس ظرف شویی جادویی بهترین وسیله برای شستن ظرف ها بدنساز همراه اصل بهترین وسیله بدنسازی در منزل خرید شمع فوتی جدید بسته 15 تایی اسپری جوهر شوخی جادویی کثیف کننده و محو شونده چراغ مطالعه LED نقره ای رومیزی جدید با  3 عدد باطری ست ماشین حساب و خودکار کلاسیک مناسب هدیه تخته جادویی بدون جوهر و باطری قابل نوشتن دفعات نامحدود ساعت عشق جدید ساعت رومیزی LOVE چراغ مطالعه همراه قابل نصب روی لباس کتاب مجله عینک و ماشین طناب ورزشی با قابلیت شمارش دفعات دستگاه جادویی آموزش ضرب اعداد